Масло та маслянка домашнього приготування

0 0

Поділіться у соціальній мережі:

Or you can just copy and share this url

Інгредієнти

З 1 кг домашніх сепараторних вершків (сметани), в залежності від жирності, виходить від 600 г до 900 г масла.

Додати в закладки

Вам потрібно Увійти або Зареєструватись, щоб додати до закладок цей матеріал.

Масло та маслянка приготовані в домашніх умовах.

Кухня:

Інгредієнти

Опис:

Поділитися

Масло та маслянка домашнього приготування. Молоко перепущене через сепаратор розділяється на: вершки і знежирене молоко. Для виготовлення масла потрібно 1 кг сепараторних вершків (їх ще називають сепараторною сметаною). Під час збивання домашніх сепараторних вершків (сметани) вони розділяються на: масло і маслянку.  З 1 кг домашніх сепараторних вершків (сметани), в залежності від жирності, виходить від 600 г до 900 г масла.

ПОКРОКОВИЙ ФОТО РЕЦЕПТ:

Збити 1 кг сепараторних вершків (сметани), чим густіші вершки тим більше буде масла. Жирні, добрі для виготовлення масла вершки, при кімнатній температурі повинні не литись а тягнутись як мед а охолоджені в холодильнику твердіють і мають вигляд масла. Краще збивати вершки кімнатної температури.

Збивати до відділення масла від маслянки.

За допомоги лопатки відділити масло від маслянки.

Маслянка надзвичайно корисний продукт багатий вітамінами та мінералами. Маслянку можна вживати як самостійний продукт а також використовувати для приготування страв наприклад  до випічки, в рецепті  “Какаові тістечка з сирним кремом”   кефір можна замінити маслянкою.

В декількох водах вимити з масла маслянку. Масло потрібно вимивати з маслянки, та як маслянка може надати маслу кислуватий смак і не вимите масло швидше псується. Масло мити допоки вода не буде прозора.

З масла витиснути воду.

Масло помістити в холодильник до застигання.

Масло можна зберігати в холодильнику чи морозильній камері. Також масло можна розтопити відділивши молочний білок, цукор, воду від жиру, дивитись рецепт “Пряжене (топлене) масло” ,  таке масло зберігається довше і зручне у використанні до багатьох страв.

Смачного:)

Анна

Відгуки про рецепти

Ще немає відгуків на цей рецепт, скористайтеся формою нижче, щоб написати свій відгук
Попередній
Какаові тістечка з сирним кремом
Наступний
Тістечка “Сирні грибочки”
Попередній
Какаові тістечка з сирним кремом
Наступний
Тістечка “Сирні грибочки”

Додати свої коментарі